83°F
Sponsored by

Best of the Class Valedictorians from Iowa

A list of the Valedictorians from Iowa

Dana Hedlund from Akron-Westfield High School

-

Kaitlin Brake from Alta-Aurelia High School

-

Nicole Liechti from Ar-We-Va High School

-

Christian Pratt from Bishop Heelan High School

-

Nancy Shih from Boyden-Hull High School

-

Benjamin Bemus from Boyer Valley High School

-

Alec Schultz from Cherokee Washington High School

-

Stephanie Schneider from Carroll High School

-

Thanh Tien Nguyen from Sioux City East High School

-

Jenna Peters from East Sac County High School

-

Heather Natterstad from Estherville Lincoln Central High School

-

Sarah Konz from Gehlen Catholic School

-

Grace Skattebo from Graettinger-Terril High School

-

Megan Garms from Harris-Lake Park High School

-

Kirsten Elyea from Hartley-Melvin-Sanborn High School

-

Alexandria Yoerger from Hinton High School

-

Ranelle Irwin from Kingsley-Pierson Community School

-

Courtney Post from Laurens-Marathon High School

-

Breanna Kass from Lawton-Bronson High School

-

A.J. Schroeder from Le Mars Community School

-

Alex Knauss from Logan Magnolia CSD

-

Hayley Seuntjens from Maple Valley-Anthon-Oto High School

-

Heather Hoefling from Marcus-Meriden-Cleghorn High School

-

Samantha Gochenour from Missouri Valley High School

-

Katie Landhuis from MOC-Floyd Valley High School

-

Marianna Overgaard from Newell-Fonda High School

-

Chris Freese from OABCIG High School

-

Ben Meyer from Okoboji High School

-

Melanie Nesbitt from Pocahontas Area High School

-

Lyndsie Schorg from Remsen St. Mary's High School

-

Austin Schmidt from Remsen-Union High School

-

Luke Kliegl from Ridge View High School

-

Brianna Eades from River Valley High School

-

Kensy Vandehoef from Rock Valley High School

-

Tye Reiman from Ruthven-Ayrshire CSD

-

Madison Sneller from Sergeant Bluff-Luton High School

-

Katherine Bomgars from Sheldon High School

-

Amy Dreessen from Sibley-Ocheyedan High School

-

Miranda Moss from Sioux Center High School

-

Amber Decker from Sioux Central High School

-

Joseph Folchert from Sioux City North High School

-

Loui Luna from Sioux City West High School

-

A.J. Spake from Siouxland Community Christian School

-

Abby Collison from South Central Calhoun School

-

Tyler Kutz from South Central Calhoun School

-

Molly Weber from South O'Brien High School

-

Makenzie Miller from Spalding Academy High School

-

Marquise Oleson from Spencer High School

-

Jennifer Poncelet from Spirit Lake High School

-

Grant Kofmehl from Storm Lake Senior High School

-

Rachel Todd from Storm Lake St. Mary's High School

-

Cassie Gearhart from West Bend-Mallard High School

-

Cassidy Pape from West Harrison CSD

-

Jack Rose from West Monona High School

-

Nicole Streit from West Sioux High School

-

Cara Horstman from Western Christian High School

-

Natalie Fylstra from Westwood CSD

-

Annika Neldeberg from Whiting CSD

-

Brendan Norris from Woodbury Central High School



Page: [[$index + 1]]